Fotografia ślubna

Fotografia Ślubna

Fotografia reklamowa

Fotografia Reklamowa

Reportaże i eventy

Reportaże i eventy

Fotografia Studyjna

Fotografia Studyjna

Nim zagra marsz weselny…

W toku nerwowych przygotowań do tego wielkiego dnia, jakim jest Wasz ślub, z pewnością zastanawiacie się nad kwestią obsługi fotograficznej. Kto, jak, w jakiej cenie, z uwzględnieniem sesji w plenerze czy bez…

Proponuję rozmowę na żywo, podczas której na spokojnie ustalimy Wasze potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe. Uprzednio zachęcam do obejrzenia przykładowych zdjęć ślubnych w PORTFOLIO, byście mieli wyobrażenie na temat sposobu w jaki pracuję. Moim priorytetem jest wykonanie zdjęć, które uwidocznią to, co w Was najpiękniejsze i niepowtarzalne.

Zabieganych i zagonionych, którym ciężko znaleźć wolną chwilę, odsyłam do zakładki KONTAKT– z pewnością znajdziemy sposób, by on-line uzyskać porozumienie dotyczące współpracy.

Maciej Szebiotko – Twój fotograf na ślub i na wesele

Jako fotograf ślubny mam wieloletnie doświadczenie, podparte ciągłym doskonaleniem warsztatu, eksperymentowaniem i nieustanną praktyką. W pracy wyróżnia mnie pełna koncentracja na zadaniu. Łączę wiedzę z intuicją, kreatywność z obliczoną na efekt kalkulacją.

Gra światła i cienia, stopni ostrości, symfonia kolorów, ujęcia twarzy, części ciała, detali – wszystko to składa się na piękno i harmonię zdjęcia.

Podejmując z Wami współpracę, staram się poznać Wasze gusta estetyczne, temperament, poczucie humoru. To stanowi podstawę mojej pracy i na tym bazuję.

Zapraszam!

Poznań, ul. Kościelna 24

fotografia ślubna Poznań