Profesjonalne sesje fotograficzne

Portrety indywidualne, rodzinne, dziecięce, komunijne, zdjęcia zakochanych – zapraszamy na profesjonalną sesję zdjęciową w atelier Super-Foto. Naszą misją jest wykonać znakomite warsztatowo zdjęcia akcentujące to, co w ludziach najpiękniejsze.

Dużą wagę przykładamy do przyjaznej atmosfery w studio – dzięki temu nasi Klienci są zrelaksowani i gotowi do współpracy, zachowując naturalną mimikę i mowę ciała. Mamy też niemałe doświadczenie w fotografowaniu najmłodszych – dzięki cierpliwości i odpowiedniemu podejściu efekty są imponujące.

Na wyposażeniu atelier posiadamy cały arsenał atrybutów, które mogą uatrakcyjnić sesję. Jesteśmy także otwarci na Państwa pomysły i koncepcje aranżacyjne.

Wszystko dopracowujemy w najdrobniejszych detalach, od tła, po ustawienia, oświetlenia, kadru. Zapraszamy do oglądania dotychczasowych realizacji Super-Foto.

Zdjęcia studyjne – ul. Kościelna 24, Poznań

Bez względu na to, czy potrzebujesz zdjęć do oprawienia w ramkę czy może tylko w wariancie cyfrowym – z pewnością znajdziemy satysfakcjonujące Cię pod względem estetycznym i finansowym rozwiązanie. Możesz sam zadecydować o kolorze tła, stylizacji i innych elementach sesji.

Zainteresowanych fotografią w studio zachęcamy do kontaktu mailowego (lub telefonicznego (nr 61 841 15 35, nr kom.: 601 67 53 57).

fotografia ślubna Poznań