Plener

Przygotowania

Zaślubiny

Plener

Przygotowania


Zaślubiny


Wesele


Fotoksiążka lub album


Mój styl pracy


Wesele


Fotoksiążka lub album


Mój styl pracyObsługa uroczystości zaślubin i wesel

Profesjonalnie wykonane fotografie ślubne stanowią wartościową pamiątkę na długie lata. Ważne jest, aby piękne, niebanalne ujęcia ukazywały magię tego wielkiego dnia. Państwo Młodzi to wdzięczny obiekt dla fotografa - eksponując ich mimikę, kierunek spojrzeń, detale ubioru można uchwycić to co we wspólnej relacji najważniejsze.

Oferuję kompleksowe usługi w zakresie fotografii ślubnej. Dyskretnie towarzyszę Nowożeńcom i ich najbliższym, poczynając od przygotowań, przez ceremonię, aż po biesiadę weselną. Uwieczniam chwile radości, wzruszenia, szalonej zabawy.

Uzyskany materiał jest we współpracy z Klientami selekcjonowany i poddawany dodatkowym obróbkom. W zależności od Waszych oczekiwań, wywoływane są w różnych formatach, na papierze dowolnego typu. Na specjalne życzenie zespół Super-Foto przygotowuje zbiór najlepszych ujęć w postaci albumu bądź fotoksiążki. Do wyboru pakiet standardowy oraz pakiet all inclusive.

Fotografia ślubna - sesje plenerowe na terenie Wielkopolski

Oferta all inclusive obejmuje także zdjęcia w plenerze. Jestem otwarty na najróżniejsze sugestie i pomysły. Stawiam na serdeczną, przyjazną atmosferę, dzięki czemu Para Młoda może bez skrępowania pozować w wybranym przez siebie miejscu. Zapewniam szereg udogodnień, od atrybutów po odpowiednie oświetlenie.

Całość pracy – przed i po obróbce - udostępniana jest na płycie CD.

Maciej Szebiotko

Poznań, nr tel. 601 67 53 57

fotografia ślubna Poznań